Nieuws

Published on november 6th, 2025 | by info@corporatiebouw.nl

0

Bieb maakt plaats voor9 huurappartementen

Een bijzonder moment, eind vorige maand, in het centrum van Cuijk. Daar heeft de voormalige bibliotheek plaatsgemaakt voor negen moderne, energiezuinige sociale huurappartementen.

Op vrijdag 24 oktober overhandigde verhuurder Mooiland vol trots de sleutels aan de nieuwe bewoners. De transformatie werd gerealiseerd door Trebbe, in opdracht van Mooiland.

Duurzaam

De appartementen in het centrum van Cuijk zijn op de begane grond en hebben allemaal een eigen buitenberging. Acht appartementen hebben twee slaapkamers en één appartement heeft één slaapkamer.

De woningen zijn voorzien van een eigen installatie voor warmte en warm water via een ventilatiewarmtepomp. Mooiland maakte deze duurzame keuze omdat die goed past bij de toekomst van wonen.

Pieter Keeman, assetmanager van Mooiland: “Deze duurzame appartementen zijn toegewezen aan jongeren tot 27 jaar. Hierdoor is er een leuke groep jonge bewoners ontstaan. We wensen de nieuwe bewoners veel woonplezier op deze mooie plek in het hart van Cuijk.”

https://www.mooiland.nl/nieuwsbericht/sleutels-voor-bewoners-van-9-huurappartementen-in-centrum-cuijk


Wilt u hier een bericht plaatsen over een project van uw corporatie? Of wilt u aandacht in ons vakblad Corporatiebouw voor uw project?

Mail dan uw bericht met foto naar contact@corporatiebouw.nl



Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑

X