LEKSTEDEwonen viert 400e huurwoning Hoef en Haag
Woningcorporatie LEKSTEDEwonen vierde deze maand de realisatie van haar 400ste sociale huurwoning in het dorp Hoef en Haag in Vijfheerenlanden.
Ter ere van deze bijzondere gelegenheid brachten wethouder Van Montfoort van ruimtelijke ontwikkeling en voorzitter Klop van de raad van commissarissen van LEKSTEDEwonen een plaquette aan in het nieuwe appartementengebouw ‘De Erven’ aan de Sleutelbloemerf te Hoef en Haag.
Belangrijk
De viering markeert een belangrijk moment in de langjarige inzet van LEKSTEDEwonen om betaalbare en duurzame woningen te bouwen in dit nieuwe dorp. Er is een veelzijdig aanbod aan huurwoningen, geschikt voor verschillende doelgroepen, gerealiseerd. De plaquette vormt een blijvende herinnering aan deze mijlpaal en werd onthuld aan de voorkant van het appartementengebouw. Als dit complex komende zomer wordt opgeleverd, is de bouw van huurwoningen in Hoef en Haag afgerond.
Ambitie
Ed de Groot, directeur-bestuurder van LEKSTEDEwonen: “Met de realisatie van deze woningen onderstreept LEKSTEDEwonen haar ambitie om een flinke bijdrage te leveren aan nieuwbouw. Zo werken we aan een leefbare en inclusieve woonomgeving in Vianen en de regio. En hebben we kwalitatief hoogwaardige huurwoningen aan ons bestand kunnen toevoegen.”