Nieuws

Published on juli 16th, 2024 | by info@corporatiebouw.nl

0

56 Duurzame woningen erbij in Oss

Een bijzonder moment voor de  bewoners van 56 nieuwbouwwoningen in Herpen, Berghem en Ravenstein. Deze week ontvingen zij van corporatie Mooiland de sleutels van hun gloednieuwe woning. De huurwoningen zijn een mooie aanvulling op de voorraad sociale en betaalbare huurwoningen in de gemeente Oss.

Herpen

In de nieuwe woonwijk Wilgendaal heeft Janssen de Jong Bouw in opdracht van Mooiland 19 sociale huurwoningen gebouwd. De woningen hebben de woonkamer, keuken, badkamer en slaapkamer op de begane grond. Op de verdieping zijn twee slaapkamers aanwezig onder de kap. Daarmee zijn de woningen geschikt voor een brede doelgroep met verschillende leeftijden. De huurwoningen zijn verdeeld over vier bouwblokken.

Berghem

Het project Bergse Veld is een appartementencomplex met drie verdiepingen, met in totaal 40 appartementen. Op de begane grond heeft de combinatie Muller Wagemakers 12 sociale huurappartementen voor Mooiland gerealiseerd. Het bijzondere aan dit project is dat er in de kelder een zeer duurzame collectieve installatie is gerealiseerd voor levering van warmte, koeling en warm tapwater. In de kelder wordt de energie opgeslagen die met collectoren op het dak van het gebouw wordt opgewekt. 

Ravenstein

Op de locatie Weemse Hof in Ravenstein heeft Barli in opdracht van Mooiland 25 flexwoningen geplaatst. Deze huurwoningen zijn bedoeld als een tijdelijke oplossing. Bewoners houden hun inschrijftijd die zij hebben opgebouwd als woningzoekende op Thuispoort.nl. Er zijn twee type flexwoningen, 15 studiowoningen voor 1 of 2 persoonshuishoudens en 10 eengezinswoningen.

Carly Jansen van Mooiland: “Met deze nieuwe woningen geven we 56 bewoners een nieuw thuis en leveren we een mooie bijdrage aan het woningbouwprogramma van de gemeente Oss. We zijn trots op de goede samenwerking met de verschillende partners, waarmee we voor diverse doelgroepen in verschillende kernen in de gemeente Oss een fijn thuis kunnen bieden.”

bron: https://www.mooiland.nl/nieuwsbericht/56-nieuwe-duurzamen-en-energiezuinige-woningen-in-gemeente-oss-erbij#


Wilt u hier een bericht plaatsen over een project van uw corporatie? Of wilt u aandacht in ons vakblad Corporatiebouw voor uw project?

Mail dan uw bericht met foto naar contact@corporatiebouw.nl



Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *

Back to Top ↑

X